Hakkımızda

Bir tutkudur doğa ve doğanın sunmuş olduğu, farklı ama insanı büyüleyen güzellikler. balıkta ayrı bir güzelliktir. birde bu alabalık olunca bambaşka oluyor . düzce ve aydınpınarın yerlileri olarak doğanın bize vermiş olduğu bu güzellikleri yaşamak ve yaşatmak için 1994 yılında aydınpınar deresinde havuz işletmeciliği olarak başladığımız yolculuğumuza bu gün büyük tesisimizle her yıl binlerce kişiye hizmet vererek devam etmekteyiz.

Zamanında sadece balık yetiştirmek için girdiğimiz bu yolda ileriki yıllarda yenilikçi düşüncelerin ve müşteri memnuniyetinin getirmiş olduğu büyüme ile şu anda aydınpınar kaplanoğlu alabalık markalaşma yolunda dev adımlar atmış ve sizlere en iyi hizmeti en ucuza sunmak için elinden geleni değil elinden gelenin dahada iyisini yapmak için çalışmakta doğayı sağlıklı yaşamı ve macerayı sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Tesisimizin önünde araçlarınızı güvenle park edeceğiniz geniş otopark, sizi büyüleyen bir ortamda semaverde çayınızı yudumlarken çocuklarınızın eğlenmeleri için çocuk parkı bulunmaktadır. Ayrıca aydınpınar şelalesi , güzeldere şelalesi , samandere şelalesi traking etkinlikleri ve efteni gölü gezileri gibi aktivitelerle durağan hayatınıza etkinlik kazandırmaktayız.

Siz hala oturuyormusunuz ozaman bütün bu güzellikleri kaçırıyorsunuz demektir.

Sanaltur İle Tesisimizi Gezebilirsiniz...

Anket

Paintball Hizmetimiz?

Kaplanoğlu Alabalık

Hizmetlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?

İletişim

Kaplanoğlu Alabalık ve Bungolov Evleri

Aydınpınar Köyü - DÜZCE
0 (380) 531 34 99
0 (533) 335 03 80

Bizi Takip Edin

Ziyaretçi İzlenimleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün60
mod_vvisit_counterBu Hafta547
mod_vvisit_counterBu Ay132
mod_vvisit_counterToplam312198

Sizn IP: 44.192.47.87
Tarih: 2022-07-02 16:55