Basında Biz

AVCILAR BAYRAMI DÜZCE'DE KUTLANACAK

KONAKLAMA ALANLARI

Kaplanoğlu Alabalık Tesisi ve Bungolov Evleri’nde konaklanacağını açıkladı.
Bayram kapsamında müzik ve havai fişek gösterilerinin yapılacağını, ayrıca sponsorlardan gelen hediyelerin dağıtılacağını belirten Kamil Üçbaş bayramı gelenekselleştireceklerinin de altını çizdi.

Kaynak : Düzce Damla Gazetesi  03.10.2008

DÜZCE'DE BASINA YENİ BİR SOLUK GELDİ

Düzce’de oldukça tempolu faaliyet gösteren basın camiası yeni bir soluk kazandı. Fikir Gazetesi düzenlenen muhteşem gece ile okurlarıyla buluştu. Nazım Aktaş’ın sahibi olduğu ve Düzce’de faaliyet gösteren basın sektörüne yeni bir soluk katacak olan Fikir Gazetesi Kaplanoğlu Alabalık Tesislerinde düzenlenen gece ile okurları ile buluştu. Geceye İl Emniyet Müdürü Saim İşlek, İl Tarım Müdürü Ayhan Ünal, Düzce’de faaliyet gösteren basın mensupları ile davetliler katıldı.

Kaynak : Düzce Parantez     21 Temmuz 2008 

AC AKSAN ŞAMPİYONLUĞU KAPLANOĞLU'NDA KUTLADI

Çilimli Kaymakamlığı’nın organizasyonu ile 6.sı yapılan Veteranlar Turnuvası’nda Mata Yapı Engin Cam Takımı’nı penaltılar sonucu yenen AC Aksan Takımı turnuvada şampiyon olmuştu.Bu şampiyonluk Aydınpınar Köyü Kaplanoğlu Alabalık Tesisleri’nde şampiyonlukta emeği geçen futbolcuların katılımı ile gerçekleşti. 2 TEMMUZ 2008

Kaynak : Düzce Parantez

ADRENALİNİN YENİ ADRESİ PAİNTBALL

Düzce illinde pek tanınmayan fakat adrenalin tutkunlarının vazgeçemediği bir spor ve eğlencenin birlikte yaşandığı paintball sporunu Düzce’de yapmak isteyenler, Aydınpınar Köyü’ndeki paintball sahasına gidebilirler. 5’er kişilik iki grup halinde yapılan müsabakalarda tüm malzemeler Kaplanoğlu Alabalık Tesisleri’nde karşılanıyor. Bu konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Muammer Kaplanoğlu: “Biz Düzce’de adrenalin ve spor tutkunlarının iyi bir gün geçirmeleri amacıyla bu sahayı yaptık ve buraya 25 bin YTL gibi yatırım yaparak hizmete açtık. Bu spor tesisimiz her gün adrenalin tutkunları ve spor yapmak isteyenlere açıktır. Tüm malzemeler firmamız tarafından karşılanıyor. Ücret olarak da kişi başı sadece 20 YTL ücret alıyoruz. Bu ücretin içinde verdiğimiz malzemeler de dahil. Bu spor yapılırken gerekli önlemleri aldığımız sürece her hangi bir üzücü olay yaşanmıyor. Adrenalin tutkunları ve spor yapmak isteyenler bize müracaat ederek iyi bir gün geçirebilirler” dedi.

Sayfa 1 / 3

Başlangıç
Önceki
1

Sanaltur İle Tesisimizi Gezebilirsiniz...

Anket

Paintball Hizmetimiz?

Kaplanoğlu Alabalık

Hizmetlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?

İletişim

Kaplanoğlu Alabalık ve Bungolov Evleri

Aydınpınar Köyü - DÜZCE
0 (380) 531 34 99
0 (533) 335 03 80

Bizi Takip Edin

Ziyaretçi İzlenimleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün64
mod_vvisit_counterBu Hafta551
mod_vvisit_counterBu Ay136
mod_vvisit_counterToplam312202

Sizn IP: 44.192.47.87
Tarih: 2022-07-02 17:52