Basında Biz

ORGANİZASYON EKSİKSİZDİ

55 ilden toplam 105 takımın katılımı ile başlayacak maçlar 9 grup olmak üzere 16 grup merkezinde oynanan maçlar sonrasında gruplarında birinci olan takımların bir üst tura çıktığı şampiyonaya ev sahipliği yapan Düzce'de organizasyon eksiksizdi. Kaplanoğlu Alabalık tesislerinde yapılan kura çekimi ile başlayan şampiyonanın her devresinde gerek futbol federasyonu İl Temsilciliği ve gerekse Düzce ASKF şampiyonaya katılan takımlarla tek tek ilgilendi. Final maçı sonrasında takım yöneticilere kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade ettiler. 

Kaynak : Düzce Damla Gazetesi     1 Temmuz 2008

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU

Bayramcı geleneksel voleybol turnuvası sona erdi. Cemal Aksan takımı dördüncü olmasına rağmen hiç üzülmedi üçüncülük dördüncülük maçından sonra gecenin yenilen takımını Kaplanoğlu Alabalık Tesisleri' ne götürerek moral yemeği verdi. Bu yemek takımın bozuk olan morallerini düzeltti ve bütün sporcular biz size şampiyonluk hediye edemedik fakat sizin bu jestinize karşılık önümüzdeki yıl düzenlenecek olan kupada şayet Allah izin verirse daha iyi bir kadro ile konsantre olarak tüm maçlarda sizi mahçup etmeden şampiyonluk kupasını size sunacağız.

Kaynak : Düzce Parantez    16.08.2007

MİNİKLER KURA ÇEKİMİ

 25-29 Haziran tarihleri arasında Düzce'de oynanacak olan Minikler Türkiye Şampiyonası 1. kademe maçlarının kura çekimi 24 Haziran Salı günü Aydınpınar Kaplanoğlu Alabalık tesislerinde yapılacak.

Kaynak : Damla Gazetesi       20.06.2008

DÜZCEDE PAİNTBALL HEYECANI

 Bundan sonra Düzceliler dünyada en çok beğenilen oyunlardan biri olan Paintball’ın heyecanını yaşayabilecekler

Aydınpınar’daki Kaplanoğlu Alabalık Tesisi işletmecileri  tarafından müşterilerine yeni hizmet, yaptırılan doğa sporu paintball'un açılışına Düzce Vali Yardımcısı Ramazan Şahin, Düzce İl Kültür ve Turzim Müdürü Özcan Budak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan vekili Metin Çevik  ve bir çok davetli katıldı

Açılışın   ardından bütün davetliler bu ilginç sporu denedi bir çoğu belki hayatlarında ilk kez yaptıkları bu doğa sporunu çok sevdi.   Kaplanoğlu Alabalık işletmecileri tarafından yaptırılan paintball alanı ile müşteriler yiyecekleri biribirinden güzel yemeklerden sonra doğa ile içiçe sevdikleri ile beraber paintball yapabilecekler.

Paintball  nedir derseniz, tüm dünyada her yaş ve meslek grubundan geniş bir oyuncu kitlesine sahip, popüler bir doğa sporudur. Oyuncular, bazı kuralların eşliğinde boya topu atan gazlı silahlarını kullanarak, o oyun için belirlenmiş görevlerini başarmaya çalışırlar. Bu görev, çeşitli bayrak kapma operasyonları, karşı takımın kaptanını vurmak, bir bölgeye saldırmak veya bu bölgeyi korumak gibi onlarca oyun senaryosu içinden tercihe göre seçilir. Davetliler yaptıkları bu sporun ardından  hep beraber yemek yediler.

Kaynak : Düzce Forum

Sayfa 2 / 3

2

Sanaltur İle Tesisimizi Gezebilirsiniz...

Anket

Paintball Hizmetimiz?

Kaplanoğlu Alabalık

Hizmetlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?

İletişim

Kaplanoğlu Alabalık ve Bungolov Evleri

Aydınpınar Köyü - DÜZCE
0 (380) 531 34 99
0 (533) 335 03 80

Bizi Takip Edin

Ziyaretçi İzlenimleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün65
mod_vvisit_counterBu Hafta552
mod_vvisit_counterBu Ay137
mod_vvisit_counterToplam312203

Sizn IP: 44.192.47.87
Tarih: 2022-07-02 18:10