Basında Biz

BU GENÇLER BİZİM SAHİP ÇIKMALIYIZ

İkinci Amatör Kümede ve Minikler Liginde mücadelesini sürdüren Düzce Gençlerbirliği takımı Aydınpınar köyündeki gençleri ve civar köylerdeki sporcuları bir araya toplayarak başarılı olmak istiyor. Bunun için görev alan yönetim kurulu hem Minikler Ligi hem de 2. Amatör Kümede mücadele eden Futbol takımına Aydınpınar da bulunan Kaplanoğlu Alabalık Tesislerinde moral ve birlik için sabah kahvaltısı verdileri.

Gençlerbirliği Spor Kulübünün Başkanlığını yapan Şaban Coşkun, “Ben aynı zamanda bu köyün imamlığını 14 yıldır yapıyorum. Bu köyle adeta özdeşleştim. Benim ayrıca bir görevim daha var. Düzce Diyanet-Sen’in Şube Başkanlığını da yapıyorum. Sporu ve gençleri çok sevdiğim için onları bir araya getirmek amacı ile bu işe soyundu. Güzel bir Yönetim Kurulu oluşturduk.

Köyümüzün gençlerini kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp spora yönlendiriyoruz. Bu konuda en büyük yardımcım Zafer Demirtaş, Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza ve böyle toplantılar için bize tesislerini açan Kaplanoğlu Alabalık Tesislerinin sahibi Muammer Kaplanoğlu’na da teşekkür ediyoruz. Sporcularımızla bir arada olmak bizi çok mutlu etti. Böyle birlikte olmak başarıyı da beraberinde getirecektir. Fakat sabırlı olmalıyız. Takımımızı tecrübeli ve bu işi seven antrenör Sedat Demirağ’a teslim ettik. Onun bilgisine ve tecrübesine güveniyoruz” dedi.

Kaynak : Düzce Parantez

KAPLANOĞLU PİNTBALL PİSTİNİ AÇTI

Aydınpınar Kaplanoğlu Alabalık Tesisleri, Paintbal Pistinin açılışı dün gerçekleştirildi. Alabalık Tesisi ve bungolov evlerine, Boya savaşı olarak bilinen ve özellikle gençler tarafından çok tercih edilen Paintbal pistinide ekleyen tesis dün de pistin açılışını yaptı.

Kaynak  : Düzce Damla Gazetesi

YABANCI ÖĞRENCİLER DÜZCE'DE

Uluslar arası gönüllü gençlik çalışma kampları, birleşmiş milletler eğitim-bilim ve kültür örgütü unesco’nun bir alt kuruluşu olan ccıvs (uluslar arası gönüllü hizmetler eş güdüm komitesi)’in uluslar arası çalışma kamplarını türkiye’de gerçekleştiren gençtur turizm seyahat acentesi, Valiliğimiz, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aydınpınar köyü muhtarlığı işbirliğiyle 2006 yılı uluslar arası gençlik kampı 13.07.2006 – 27.07.2006 tarihlerinde aydınpınar köyünde gerçekleştirilmektedir.

7 ülkeden ilimize gelen gençler yaz tatillerini düzcede geçirip bu süre zarfında çeşitli yardımsal etkinliklerinde bulunacaklarıdır. Aydınpınar köyü Kaplanoğlu Alabalık tesislerinde düzenlenen törende  sayın Valimiz Halil NİMETOĞLU bu tür kampların ülkeler arasındaki iletişim için büyük önemi olduğunu belirterek düzce avrupa birliğine hazırlanıyor. Düzceyi biz her yönüyle yeniden yapılandıracağız. Bunu yaparken de hedefimiz düzceyi çağdaş bir kent haline dönüştürmek olacak. Bu noktada düzce halkının da gösterdiği gayret bizi mutlu ediyor dedi.

Kaynak : Düzce Valiliği - Basın

Sayfa 3 / 3

3
Sonraki
Son

Sanaltur İle Tesisimizi Gezebilirsiniz...

Anket

Paintball Hizmetimiz?

Kaplanoğlu Alabalık

Hizmetlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?

İletişim

Kaplanoğlu Alabalık ve Bungolov Evleri

Aydınpınar Köyü - DÜZCE
0 (380) 531 34 99
0 (533) 335 03 80

Bizi Takip Edin

Ziyaretçi İzlenimleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün63
mod_vvisit_counterBu Hafta550
mod_vvisit_counterBu Ay135
mod_vvisit_counterToplam312201

Sizn IP: 44.192.47.87
Tarih: 2022-07-02 17:47